Materská škola
spolocna_2011

Tekvičkové dni v MŠ

E-mail Tlačiť

Prišla k nám jeseň a s ňou ,, Tekvičkové dni´´ Preto sme sa rozhodli , že si spolu s rodičmi vyrobíme z plodov tekvíc, ktoré nám nadelila pani Jeseň, rozmanité strašidelné tekvičky a postavičky. Zo zemiakov sme si vytvorili pečiatky a vyzdobili naše výkresy a pani kuchárky nás vyhostili tekvicovou polievkou, tekvicovými plackami, pečenou tekvicou a inými dobrotami. Poriadne sa usaďte a pozrite sa, ako sa nám vydarili naše výtvory.

Fotogaléria

 

Púštanie šarkanov

E-mail Tlačiť

P1020959 500x235

Deti z MŠ Komárany si s pomocou rodičov zabezpečili šarkanov, aby sa s nimi mohli tešiť na futbalovom štadióne. Škoda, že si vietor práve v ten deň vybral dovolenku.

Fotogaléria

 

Poľovníci v MŠ

E-mail Tlačiť

Dňa 06.06.2014 navštívili našu MŠ Komarany ujovia poľovníci z Poľovníckeho združenia DIANA. Tento deň bol výnimočný pre deti už od rána a to z dôvodu, že našu MŠ navštívili aj deti z MŠ Jastrabia a tak všetci túžobne očakávali ujov  poľovníkov, ktorí samozrejme prišli, tak ako sľúbili s láskou, veľkým úsmevom na perách, s prekvapením, ale hlavne s niekoľkoročnými skúsenosťami s tak krásnym koníčkom spojeným s veľkou láskou k prírode a všetkému živému v nej.

P1020859 500x375

Čítať celý článok...
 


Stránka 1 z 3